Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Drewno kominkowe

W naszej ofercie znajduje się suche drewno kominkowe (o niskiej wilgotności nieprzekraczającej 25%), idealne jako opał zarówno do kominków, jak i właściwie przystosowanych do tego kotłów grzewczych. Jest chętnie wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych oraz przedstawicieli branży restauracyjnej czy hotelarskiej.

Główną zaletą drewna kominkowego jest możliwość jego efektownego wykorzystania. Przygotowujemy worki z twardych gatunków drzew (takich jak akacja, dąb, grab oraz buk) o dużej kaloryczności i gęstości otrzymywanej po wysuszeniu. Stanowi bardzo ergonomiczne rozwiązanie, ponieważ: pali się bardzo długo, nie dymi, utrzymuje wysoki płomień, a jednocześnie pozwala na pełne wykorzystanie potencjału paliwa grzewczego, dzięki czemu łatwiej utrzymać piec w czystości.

Drewno kominkowe sprzedawane jest w workach i pakowane na palety o objętości 1 m sześciennego. Jest to zarazem minimalne zamówienie, jakie można złożyć w naszej firmie. Zapewniamy dowóz opału do odbiorcy na wskazany adres.
Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.j

Siedziba firmy: Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
Tartak: Nowy Świętów 108, 48-340 Głuchołazy

Tel: 512 082 616, 509 487 013
E-mail: quercus-paca@o2.pl
Copyright Nazwa.pl