Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

OFERTA

Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja, sprzedaż oraz skup palet. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa zarówno gotowe rozwiązania, jak i wykonać nowe, zgodnie z przekazanymi wskazówkami oraz informacjami. Dokonywana jest również regeneracja tego rodzaju produktów, aby umożliwić ich ponowne wykorzystanie, nie tracąc przy tym na ich wysokiej jakości. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi:

                              
- Palety przemysłowe (1200 x 1000) (1200 x 800) (600 x 800) (400 x 600)
                        - Palety Düsseldorf  (600 x 800)
                        - Palety jednorazowe
                        - Palety nietypowe (w dowolnej specyfikacji)
                        - Nowe Palety EPAL (1200 x 800)
                        - Regenerowane Palety EUR-EPAL (I, II gatunek)

Elementy tartaczne

Będąc w posiadaniu nowoczesnego, zautomatyzowanego tartaku, chcielibyśmy zaproponować Państwu również własne produkty tartaczne. Wszystkie wyróżniają się doskonałą jakością, co znacząco poszerza ich zastosowanie - od robót budowlanych, po różnego rodzaju prace wykończeniowe. W tej części naszej oferty można znaleźć między innymi:


                             
- elementy palet (deski, klocki paletowe w dowolnej specyfikacji),
                       - więźby dachowe,

                       - tarcice budowlaną,
                       - tarcice stolarską (iglastą i liściastą),
                       - łaty i kontrłaty.


W naszej ofercie można również znaleźć szeroką ofertę ekologicznego opału oraz odpadów drzewnych, które są szykowane pod specjalne zamówienie Klienta (dotyczy to m.in. ich wymiarów). Można je wykorzystać zarówno w domowych kominkach, jak i w piecach grzewczych, które zostały przystosowane do ekologicznych materiałów opałowych. Wśród produktów znajdujących się w naszym szerokim asortymencie można wymienić między innymi:

                      - drewno kominkowe "twarde" (dąb, buk, grab, akacja),
                      - drewno opałowe (świerk, sosna, lipa),
                      - pellet oraz brykiet drzewny,
                      - zrzyny tartaczne,
                      - trocina,
                      - kora,
                      - odpady paletowe.Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, ale również produkcją i montażem altan ogrodowych. Dzięki naszym konstrukcjom Klienci będą mogli cieszyć się ciepłymi wieczorami lub dniami na świeżym powietrzu - również w czasie deszczu. Przy tym staną się one doskonałą ozdobą ogrodu, dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego drewna. W projektach uwzględnione zostaje zarówno nasze doświadczenie, jak i indywidualne wskazówki naszych Klientów.


Zdając sobie sprawę, jak istotna jest właściwa ochrona samochodu przed opadami atmosferycznymi, a także po prostu spadającymi liśćmi lub pyłkami, poszerzyliśmy naszą ofertę o wiaty garażowe. Projektujemy je według indywidualnych wytycznych naszych Klientów, uwzględniając wszystkie wskazówki dotyczące między innymi wymiaru i wyglądu konstrukcji. Dokonujemy również ich montażu dbając, aby pozostały one stabilne oraz solidne.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty.
Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.j

Siedziba firmy: Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
Tartak: Nowy Świętów 108, 48-340 Głuchołazy

Tel: 512 082 616, 509 487 013
E-mail: quercus-paca@o2.pl
Copyright Nazwa.pl