Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Pellet

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości pellet – biopaliwo produkowane ze sprasowanych trocin drzewa iglastego oraz liściastego, którego kaloryczność wynosi 16-18 MJ/T. Należy do wydajnych i przede wszystkim ekologicznych rozwiązań. Przeznaczony jest do spalania w nowoczesnych kotłach grzewczych CO wszystkich typów. Wyróżnia go wysoka wartość energetyczna, a także niska zawartość popiołu, co pozwala na zachowanie pieców w nienagannej czystości.

Pellet należy do paliw odnawialnych, a zatem przyjaznych środowisku. Do tego pozostaje stosunkowo tani w porównaniu z innymi rodzajami opału dostępnymi na rynku, stanowi więc świetną alternatywę dla innych, mniej ekologicznych paliw, takich jak węgiel czy oleje opałowe.

Pellet dostępny jest w 15-kilogramowych workach. Przed przewozem układamy je na palety. Minimalne zamówienie wynosi 1 tonę. Biopaliwo dowozimy na adres odbiorcy własnym transportem. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także fachowym doradztwem. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj opału okaże się najkorzystniejszy.


Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.j

Siedziba firmy: Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
Tartak: Nowy Świętów 108, 48-340 Głuchołazy

Tel: 512 082 616, 509 487 013
E-mail: quercus-paca@o2.pl
Copyright Nazwa.pl