Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Renowacja palet

Ze względu na długą żywotność oraz solidną konstrukcję palety przemysłowe nadają się do ponownego wykorzystania. Jednak jak każdy eksploatowany produkt po pewnym czasie potrzebują renowacji. Elementy, które najczęściej wymagają naprawy, to deski, klocki oraz wsporniki, które nadmiernie eksploatowane mogą się łamać lub wypadać. Regeneracji wymaga również samo drewno, które z czasem butwieje.

W skład naszych usług wchodzi fachowa renowacja palet – wszystkich dostępnych na rynku modeli. Najczęściej są to podesty brandowane, a zatem posiadające odpowiednie oznaczenia: EPAL oraz DHP. Usługę realizujemy na dwa sposoby: przekazujemy klientowi zregenerowane produkty, a w rozliczeniu odbieramy te uszkodzone. Istnieje również możliwość przeprowadzenia napraw na podestach, które odebraliśmy na zlecenie klienta.

Czas realizacji usługi zależy w duże mierze od stopnia zużycia podestów. Nie zajmujemy się renowacją trwale uszkodzonych palet, posiadających np. ślady lakieru, smarów technicznych i innych. W takim przypadku zlecamy najczęściej ich utylizację.
Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.j

Siedziba firmy: Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
Tartak: Nowy Świętów 108, 48-340 Głuchołazy

Tel: 512 082 616, 509 487 013
E-mail: quercus-paca@o2.pl
Copyright Nazwa.pl