Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Rodzaje altan ogrodowych

Nasza oferta nie jest ograniczona przez konkretny rodzaj konstrukcji – altany ogrodowe projektujemy i wykonujemy od podstaw, zgodnie z potrzebami klientów. Wystarczy, że otrzymamy konkretne wymiary oraz jasno zaprezentowany pomysł. Resztą zajmiemy się sami. Jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj altanki się zdecydować, to dla nas żaden problem. Chętnie doradzimy, którą z nich warto postawić w ogrodzie – jakie rodzaj drewna czy grubość poszczególnych elementów wybrać, aby całość stanowiła trwałe i estetyczne rozwiązanie. Wykonujemy konstrukcje na planie kwadratu, prostokąta, sześciokąta lub ośmiokąta. Realizujemy również niestandardowe zamówienia, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

Do najczęściej wykonywanych przez nas budowli ogrodowych należą altanki na planie kwadratu lub sześciokąta, ze wspartym na kolumnach zadaszeniem, nierzadko z dodatkiem ozdobnych ścianek w formie pergoli, na których z powodzeniem mogą rozwijać się rośliny pnące. Podłoga z kostki brukowej lub betonu nadaje całości solidnego wyglądu, a do tego łatwo utrzymać ją w czystości. Wykonujemy zarówno otwarte, półotwarte, jak i zamknięte budowle, w zależności od preferencji.

Do budowy altan ogrodowych używamy litego drewna, uprzednio właściwie przez nas zabezpieczonego. Wszystkie elementy konstrukcyjne są impregnowane z użyciem wysokiej klasy lakierów ochronnych, dzięki czemu świetnie znoszą oddziaływaniem czynników atmosferycznych, takich jak promienie UV, deszcz, śnieg czy wiatr. Proponujemy również wykonanie eleganckich, wytrzymałych mebli ogrodowych z litego drewna, dla których znajdzie się miejsce w wykonanej przez nas budowli. Zachęcamy do składania zamówień oraz wyboru gatunku drewna, z jakiego mają zostać wykonane.
Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.j

Siedziba firmy: Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
Tartak: Nowy Świętów 108, 48-340 Głuchołazy

Tel: 512 082 616, 509 487 013
E-mail: quercus-paca@o2.pl
Copyright Nazwa.pl