Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Skup palet

Oprócz produkcji i sprzedaży palet zajmujemy się również ich skupem – są to przede wszystkim używane modele EPAL oraz DHP, które podlegają odpowiedniej wycenie. Pozyskujemy również podesty przemysłowe, które nadają się do dalszej eksploatacji. Skup palet przyjmuje nie tylko w miarę nowe nadstawki, ale także te posiadające wyraźne ślady użytkowania.

Nasza oferta skierowana jest to przedsiębiorców, którzy nie wiedzą, co zrobić z nieużywanymi paletami, gromadzonymi w magazynach, halach oraz na podwórkach. Przeprowadzamy szybką i fachową wycenę, uwzględniając ich typ, stopień uszkodzenia oraz możliwość ponownego wykorzystania.

Podesty przekazane do skupu odbieramy samodzielnie naszym własnym transportem. Wystarczy umówić się z nami i przygotować produkty do odbioru, a my przyjedziemy na wskazany adres. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze, zyskasz dodatkowe miejsce w magazynie, bez problemu pozbędziesz się zalegających palet, a jednocześnie otrzymasz od nas konkurencyjną propozycję cenową za ich sprzedaż.
Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.j

Siedziba firmy: Przełęk 34, 48-351 Biała Nyska
Tartak: Nowy Świętów 108, 48-340 Głuchołazy

Tel: 512 082 616, 509 487 013
E-mail: quercus-paca@o2.pl
Copyright Nazwa.pl